SIRA NO

KAYMAKAMIN

ADISOYADI

GÖREVE

BAŞLAMA TARİHİ

GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ

1-

MANSUR ÖZLÜER

30.08.1960

15.08.1963

2-

ESAT ÖLÇER

30.09.1963

28.07.1965

3-

SELAHATTİN ALTAŞ

10.08.1965

10.09.1967

4-

KADİR AKIN

13.09.1967

30.05.1970

5-

ALİ SOYLU

30.05.1970

13.02.1974

6-

MEHMET SÜER

25.07.1974

04.04.1978

7-

ALİ HAYDAR ÖNER

29.06.1978

21.03.1980

8-

ALİ SERİNDAĞ

12.11.1980

10.08.1982

9-

SEDAT OKTAR

13.12.1982

02.09.1986

10-

ALİ KÜÇÜKAYDIN

03.11.1986

20.08.1988

11-

BEKİR ŞAHİN TÜTÜNCÜ

29.08.1988

28.08.1989

12-

İSMAİL DEMİRHAN

01.08.1990

31.08.1994

13-

ALİ DURSUN

02.09.1994

17.09.1996

14-

HAMDİ BOLAT

02.10.1996

18.08.1998

15-

ÖZCAN BADEMCİ

29.08.1998

05.01.1999

16-

AKGÜN CORAV

14.09.1999

06.10.2002

17-

CİHANGİR KÖKSAL

13.06.2003

15.06.2006

18-

AHMET ATILKAN

01.11.2006

15.09.2011

19-

MUSTAFA SERDAR BAKIR

08.10.2011

15.09.2014