İSAY2 Galeri
       Bursa Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, Kaymakamlığımızı ziyaret etti.
      Ziyarette Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU,İlçe Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, İlçe Cumhuriyetbaş Savcısı Seda Sağlam, İlçe Emniyet Müdürü Emniyet Amiri Ekrem Turhan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Kadir Temel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tayır, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ersen Birgül, İlçe Tarım Müdürü Ergin Alkan, İlçe Müftüsü Hanifi Çakmak, Orman İşletme Müdür Vekili Bora Turan, AK Parti İlçe Başkan V. Serdar BAŞAK,  İlçe Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Mümtaz Aslan, Muhtarlar Derneği Başkanı Sadullah KOÇAN ve Mahalle Muhtarları da hazır bulundu.
       Valimiz sayın  Yakup CANBOLAT' a Kaymakamımız Emir Osman BULGURLU ilçemiz hakkında Brifing sunumu yaptı, daha sonra Sayın Valimiz Cumhuriyetbaşsavcısı Seda SAĞLAMI' ı Makamında ziyareti, Orhaneli Belediye Başkanlığı ziyareti, 15 Temmuz Gazisi Abdurrahman KAFKAS' ı evinde ziyeret etti. Daha sonra Ahmet Necati Yılmaz Anadolu Meslek Lisesinde yapımı devam eden Atölye binasını ziyaret etti.
       Valimiz sayın Yakup CANBOLAT' ın ziyareti bizlere güç katmıştır. Kamu hizmetlerinin daha verimli ve daha seri yerine getirilmesinde önemli bir motivasyon olmuştur.